شرایط استفاده از درگاه پرداخت مستقیم - اختصاصی و انلاین

سایت ePayBank تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. چنانچه پذیرنده اقدام به ارائه محصولات غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات کاربر برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار می گیرد.

سایت ePayBank هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات ارائه شده در سایت پذیرنده و تضمین عرضه محصول ارایه شده در سایت پذیرنده به خریدار آن کالا یا خدمت در سایت پذیرنده یا مرچنت ندارد.

خرید و فروش محصولات غیر قانونی ، خرید و فروش وجوه نقد ، اوراق بهادر ، کارت های هدیه در ePayBank.ir ممنوع می باشد به طور مثال تبدیل ريال به دلار و بالعکس در سایت غیر قانونی است و حساب کاربران خاطی مسدود و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات کاربر برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار می گیرد.

استفاده از سرویس درگاه پرداخت ePayBank.ir در سایت های که بدون مجوز فروش فیلم و سریال انجام میدهند و در سامانه ساماندهی ثبت نشده اند غیر مجاز است و در صورت اطلاع حساب کاربر شخص خاطی مسدود می شود.

هنگام ثبت نام و پر کردن درخواست عضویت پذیرندگی کاربر موظف است اطلاعات خود اعم از : تلفن ثابت ، آدرس دقیق پستی و کد پستی خود را به صورت کامل و دقیق ارسال نماید و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص و یک سایت در ePayBank.ir ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف همه شناسه های آن کاربر مسدود می شوند. کاربران باید هرگونه تغییرایجاد شده در تلفن و آدرس خود را از طریق تماس با ما اطلاع رسانی کنند و در صورت مشاهده اشکال و یا مغایرت در آدرس و تلفن حساب کاربر توقیف خواهد شد.

کاربر حق واگذاری شناسه خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده در ePayBank.ir است

در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و ePayBank.ir هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

درگاه پرداخت ePayBank.ir اختیار دارد در هر زمان از کاربر اطلاعات تکمیلی در رابطه با فعالیت ، خدمات سایت ، محتوا ، امکانان ، نحوه فروش ، مشتریان و ... را درخواست نمایید و پذیرنده موظف است سریعا نسبت به اعلام موارد مورد نیاز و شفاف سازی فعالیت اقدام نمایید در غیر این صورت پیرو موارد تخلف برخورد خواهد شد.

کاربر خود موظف به حفظ کلمه عبور و آدرس پست الکترونیک خود می باشد و از در اختیار قرار دادن آنها به دیگر اشخاص جداً خودداری نماید ، در غیر این صورت تمام مسئولیت های هر گونه سوء استفاده های احتمالی بر عهده کاربر می باشد

در صورتی که کاربر آدرس پست الکترونیک و کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهد و معاملاتی بدون اجازه و آگاهی آن انجام شود و یا هر گونه سوء استفاده ای از حساب کاربر شود تمام مسئولیت های آن بر عهده کاربر می باشد.

استفاده از اسپم در ePayBank.ir تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده استفاده از آن حساب کاربری خاطی مسدود میشود، موارد استفاده عبارتند از ارسال لینک پرداخت ePayBank.ir با استفاده از اسپم ، که ePayBank.ir به شدت مخالف استفاده از آن است.

استفاده ماشینی از سرویس ePayBank.ir و یا هرگونه سوء استفاه از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، ePayBank.ir اکانت را شناسایی مسدود و مصادره می نماید.

پذیرنده موظف است به صورت روزانه و دوره ای وارد پنل کاربری خود شود تا در صورت مشاهده هر گونه معامله غیر مجاز و یا اشکال دیگر موارد را گزارش نماید

در صورت مشاهده تراکنش و یا فعالیت مشکوکی در حساب کاربر ، ePayBank.ir می تواند وجه مورد نظر را تا زمان تعیین وضعیت و تحویل سفارش مسدود و پس از تعیین وضعیت مبلغ را به حساب کاربر واریز می نماید.

استفاده از درگاه پرداخت ePayBank.ir جهت خرید و فروش غیر مجاز محصولاتی که کپی رایت آنها مجاز نمی باشد ممنوع بوده ، و در صورت گزارش و اطلاع حساب کاربری شخص خاطی مسدود می شود.

استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی برای سوء استفاده از حساب های کاربران ePayBank.ir غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.

استفاده از خدمات در وب سایت های که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز بوده در صورت استفاده، هیچ گونه مسئولیتی متوجه ePayBank.ir نخواهد بود.

چنانچه محتوا و سرویس های ارائه شده در سایت پذیرنده در فهرست مصادیق مجرمانه که در سایت ساماندهی و پیوندها وجود دارد لیست شده باشد، غیرمجاز بوده و مسئولیت آن به عهده پذیرنده می باشد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح، اطلاعات پذیرنده در اختیار مسئولین قرار خواهد گرفت

استفاده از سرویس برای افراد زیر 18 سال فقط با موافقت و نظارت والدین و یا قیم قانونی آنها مجاز می باشد.

پذیرندگان می بایست در حفظ اطلاعات کاربری خود کوشا باشند در غیر این صورت سایت ePayBank.ir مسئولیتی در قبال این مسئله نخواهد داشت.

اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و ePayBank.ir هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود ePayBank.ir شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در ePayBank.ir انجام می گیرد است.

استفاده از خدمات سایت برای کاربران / پذیرندگان به منزله قبول آنها می باشد قوانین و شرایط در هر زمان با اطلاع و یا بدون اطلاع قبلی می تواند توسط ePayBank.ir تغییر کند و ملاک و معیار آخرین قوانین موجود در سایت می باشد و نیز کاربران / پذیرندگان موظف به رعایت آنها می باشند.